Zakład Usługowo Projektowy PROBUD Andrzej Podbucki
ul.Jeżynowa 16
59-300 LUBIN
NIP: 6921128896
 
 
Zakład Usługowo Projektowy PROBUD działa na terenie Dolnego Śląska (m.in.w miejscowościach: Lubin, Polkowice, Legnica, Ścinawa, Chocianów, Prochowice).
Oferujemy: projektowanie, adaptację projektów, kosztorysy, nadzory
Projekty: zajmujemy się przede wszystkim opracowaniem projektów architektoniczno-konstrukcyjnych i przygotowaniem dokumentacji projektowej (projekty przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, sieci i linii niskiego napięcia, innych instalacji zewnętrznych i wewnętrznych dla obiektów różnego typu). Nasze projekty indywidualne prezentują ciekawe rozwiązania architektoniczne
Adaptacje: jeżeli projekt gotowy nie spełnia wszystkich wszystkich oczekiwań dokonujemy jego adaptacji, dostosowując projekt do indywidualnych potrzeb.
Kosztorysowanie: kosztorysy ofertowe, powykonawcze, kosztorysy dodatkowe, inwestorskie, ślepe, kosztorysy na potrzeby kredytów bankowych.
Nadzory budowlane: kierowanie robotami budowlanymi, prowadzenie dziennika budowy, kontrola techniczna obiektów, przeglądy okresowe.
Z racji długoletniej współpracy z wieloma biurami oferującymi projekty typowe dysponujemy bardzo szeroką ofertą projektów domów jednorodzinnych typowych. Służymy radą przy ich wyborze i adaptacji do warunków miejscowych, jak również na życzenie Inwestora dokonujemy zmian. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kilkaset gotowych projektów domów (na stronie prezentujemy jedynie przykładowe projekty. Oferujemy:
projekty domów parterowych
projekty domów z użytkowym poddaszem
projekty domów piętrowych
Sprzedajemy gotowe projekty najbardziej znanych biur projektowych m.in.: Archeco, Archeton, Archipelag, Archon, Dobry Dom, Extradom, Horyzont, Murator, Studio Atrium
Jako przedstawiciel tych firm oferujemy identyczne ceny, służymy pomocą i udzielamy bezpłatnych porad związanych z zakupem projektów budowlanych oraz ich ewentualną adaptacją.
Wykonujemy:
kosztorysy ofertowe,
kosztorysy powykonawcze,
kosztorysy dodatkowe,
kosztorysy inwestorskie,
kosztorysy ślepe,
kosztorysy na potrzeby kredytów bankowych.
Przygotowane przez nas kosztorysy są profesjonalne i zgodne z potrzebami zamawiającego klienta. W przypadku zmian w projekcie, które pociągają za sobą zmianę ceny realizacji inwestycji wykonujemy kosztorys na życzenie.
Nadzór
Naszym klientom oferujemy nastepujące usługi:
kierowanie robotami budowlanymi,
prowadzenie dziennika budowy, uzupełnianie wpisów w dzienniku budowy,
nadzór robót budowlanych,
kontrola techniczna obiektów,
przeglądy okresowe.
Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji i referencjami
Adaptacje projektów
Probud zajmuje się adaptacjami gotowych projektów. Adaptacja polega przede wszystkim na przystosowaniu projektu do:
wymogów prawa budowlanego, które są związane z lokalizacją na wybranej działce
indywidualnych potrzeb inwestora (np. zamiana materiałów budowlanych)
Za zakres i prawidłowość adaptacji odpowiada projektant adaptujący projekt. Dokonane przez nas zmiany w projektach zawsze są zgodne z przepisami budowlanymi oraz obowiązującymi normami w dniu składania projektu.
W ramach adaptacji projektu typowego architekt zwykle może zmieniać następujące elementy projektu bez zgody jego autora:
Wymiary fundamentów,
Wymiary przekrojów lub rozstawu elementów więźby dachowej,
Warstwy ścian, posadzek i dachu,
Rodzaj stropów,
Kąt nachylenia dachu do 5 stopni,
Instalacjie wodno-kanalizacyjne, gazowe, CO, elektryczne,
Rozwiązania funkcjonalne wewnątrz budynku,
Wprowadzenie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku,
Kolorystykę elewacji,
Zmiana kształtu podjazdów, tarasów
Zmiana ilości, lokalizacja, kształt okien i drzwi,
Materiały wykończeniowe.
Wszystkie wprowadzane zminy muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami, normami oraz zasadami wiedzy technicznej. Inne zmiany ponad wyszczególnione powyżej mogą być dokonane wyłącznie za zgodą autora projektu gotowego.
Projektowanie
W zakresie usług projektowych Probud zajmuje się miedzy innymi wykonaniem projektów architektoniczno-konstrukcyjnych oraz dokumentacji projektowej: przyłączy (wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych), sieci i linii niskiego napięcia, instalacji zewnętrznych i wewnętrznych.
Nasze projekty wykonujemy dla różnych typów obiektów: budynki mieszkalne, budynki rekreacyjne, gospodarcze, komercyjne, gastronomiczne, usługowo-handlowe, oraz garaże.
Wykonana przez Probud dokumentacja jest pełnowartościowym projektem budowlanym, który stanowi podstawę do wydania pozwolenia na budowę. Dokumentację projektową zleceniodawca otrzymuje w czterech egzemplarzach.
Nasze biuro zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę zamierzenia budowlanego, od koncepcji do uzyskania pozwolenia na budowę. Nasze indywidualne projekty zawsze prezentują ciekawe rozwiązania architektoniczne.
 
http://www.probud-lubin.pl
 

OKNA pozwalające zwiększyć komfort użytkowania twojego domu. ZAPEWNIAMY montaż i serwis okien przez lata użytkowania

ARCHIFORM Pracownia Projektowa

 
 
ARCHIFORM PRACOWNIA PROJEKTOWA
architekt SŁAWOMIR FORNAL
ul. Malinowa 10
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP 7711100886
 

BAKU Zespół Architektów

 
 
BaKu Zespół Architektów
ul. Dmowskiego 30a
97-300 Piotrków Tryb.
NIP 7710103701
 
 

Studio Projektowe Architektoniczno-Budowlane

 
 
Studio Projektowe Architektoniczno-Budowlane
Katarzyna i Jarosław Żwirscy
Ul. Dworska 2A
97-300 Piotrków Tryb.
NIP 7710012513
 

Okna Pabianice | Okna Mława | Okna Zambrów | Okna Leszno |

Wierzymy, że pomogliśmy ci znaleźć architekta. Wiemy, że twój dom będzie miał już okna ściany i dach. Pragniemy ci pomóc kupić również okna do twojego domu. Odwiedź Portal Twoje-okna Zapraszamy do współpracy z nami.

Przeszklone drzwi
Praktyczny, stylowy i dostępny z szeroką gamą rodzajów szkła i paneli. Dodaj powiew świeżego powietrza do swojej kuchni lub jadalni, te pięknie wykonane drzwi są dostępne w wielu stylach, kolorach i wykończeniach, które naturalnie łączą się z każdym domem.

Drzwi przeszklone to stylowy sposób na wpuszczenie większej ilości światła do każdego pomieszczenia i stworzenie pięknego widoku na ogród oraz łatwy dostęp do patio.

 

WYMIANA OKIEN W DOMU MOŻE BYĆ PROSTA - CENY

Aby pomóc Ci zdecydować, który typ okna jest najlepszy dla Twojego domu, możesz spotkać się z naszymi współpracownikami w celu konsultacji w naszym salonie  Każde zamówione przez Ciebie okno będzie również wykonane na zamówienie, a nasi współpracownicy pomogą Ci również zaprojektować nowe okna. W przypadku ramek możesz wybrać różne kolory wewnętrzne i zewnętrzne oraz wzory siatki. Istnieją również różne opcje szkła dla szyb, a także różne style okien, które obejmują różnego rodzaju typy i modele